1Η ΦΑΣΗ
1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0-2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC 3-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3-3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΠΑΦΟΣ FC
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4-3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5-5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-2 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0-5 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC 3-1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1 ΠΑΦΟΣ FC
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4-0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1-3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
5η αγωνιστική
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3-1 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC 4-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-2 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2-3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1-4 ΠΑΦΟΣ FC
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0-0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
7η αγωνιστική
ΠΑΦΟΣ FC 0-0 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-3 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-3 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0-5 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC 0-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
9η αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-3 ΠΑΦΟΣ FC
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1-2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC 1-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-0 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-3 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
11η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-4 ΠΑΦΟΣ FC
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2-1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4-1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
12η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2-2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2-2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC 3-0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
13η αγωνιστική
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-0 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-2 ΠΑΦΟΣ FC
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1-1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-4 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
14η αγωνιστική
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2-1 ΠΑΦΟΣ FC
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
15η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2-0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΦΟΣ FC 0-1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1-4 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0-3 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
16η αγωνιστική
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-2 ΠΑΦΟΣ FC
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3-4 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
17η αγωνιστική
ΠΑΦΟΣ FC 1-0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-0 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
18η αγωνιστική
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-0 ΠΑΦΟΣ FC
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3-2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
19η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC 4-0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-3 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-1 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
20η αγωνιστική
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-0 ΠΑΦΟΣ FC
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6-0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
21η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-6 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-2 ΠΑΦΟΣ FC
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-4 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-3 (α.α) ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1-3 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
22η αγωνιστική
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0-2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4-0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4-1 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
23η αγωνιστική
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-3 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4-1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-2 ΠΑΦΟΣ FC
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1-3 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-2 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
24η αγωνιστική
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC 4-3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3-3 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-0 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
25η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-1 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 0-3 ΠΑΦΟΣ FC
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-3 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
26η αγωνιστική
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC 0-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1-2 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
B' ΦΑΣΗ
1η αγωνιστική
Α’ Όμιλος
Ανόρθωση 0-0 ΑΠΟΕΛ
Άρης 1-2 Ομόνοια
Πάφος FC 0-1 ΑΕΚ
Β’ Όμιλος
Εθνικός Άχνας 2-1 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
ΑΕΛ 2-1 ΑΕΖ Ζακακίου
Νέα Σαλαμίνα 1-1 Οθέλλος Αθηαίνου
Απόλλων 0-1 Δόξα Κατωκοπιάς
2η αγωνιστική
Α' Όμιλος
ΑΠΟΕΛ 1-0 Πάφος FC
ΑΕΚ 1-1 Άρης
Ομόνοια 2-1 Ανόρθωση
Β' Όμιλος
Δόξα Κατωκοπιάς 1-4 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Οθέλλος Αθηαίνου 1-1 ΑΕΛ
ΑΕΖ 0-1 Εθνικός Άχνας
Απόλλων 2-0 Νέα Σαλαμίνα
3η αγωνιστική
Α' Όμιλος
Ομόνοια 0-1 ΑΕΚ
Ανόρθωση 2-3 Πάφος FC
Άρης 2-1 ΑΠΟΕΛ
Β' Όμιλος
Εθνικός Άχνας 2-1 Οθέλλος Αθηαίνου
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 0-0 ΑΕΖ
Νέα Σαλαμίνα 0-1 Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΕΛ 2-1 Απόλλων
4η αγωνιστική
Α' Όμιλος
ΑΠΟΕΛ 0-1 Ομόνοια
Πάφος FC 1-0 Άρης
Ανόρθωση 0-1 ΑΕΚ
Β' Όμιλος
Οθέλλος Αθηαίνου 1-2 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Δόξα Κατωκοπιάς 2-1 ΑΕΖ
Απόλλων 2-2 Εθνικός Άχνας
Νέα Σαλαμίνα 1-1 ΑΕΛ
5η αγωνιστική
ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ
Άρης – Ανόρθωση
Ομόνοια - Πάφος FC
Β' Όμιλος
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 0-0 Απόλλων
ΑΕΛ 0-0 Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΕΖ 0-4 Οθέλλος Αθηαίνου
Εθνικός Άχνας 2-0 Νέα Σαλαμίνα
6η αγωνιστική
Α' όμιλος
Σάββατο 06.04.2024
17:00 Ομόνοια – Άρης
19:30 ΑΕΚ - Πάφος FC
Κυριακή 07.04.2024
17:00 ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση
Β' όμιλος
Δόξα Κατωκοπιάς - Οθέλλος Αθηαίνου
Απόλλων - ΑΕΖ Ζακακίου
Νέα Σαλαμίνα - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας
7η αγωνιστική
Α' όμιλος
Κυριακή 14.04.2024
17:00 Πάφος FC – ΑΠΟΕΛ
19:00 Άρης – ΑΕΚ
19:30 Ανόρθωση – Ομόνοια
Β' όμιλος
Τετάρτη 03.04.2024
17:00 Εθνικός Άχνας - Δόξα Κατωκοπιάς
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΕΛ
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου – Απόλλων
Πέμπτη 04.04.2024
19:00 ΑΕΖ Ζακακίου - Νέα Σαλαμίνα
8η αγωνιστική
Β' όμιλος
Σάββατο 06.04.2024
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Απόλλων
Κυριακή 07.04.2024
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου – Νέα Σαλαμίνα
19:30 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Εθνικός Άχνας
Δευτέρα 08.04.2024
19:00 ΑΕΖ Ζακακίου – ΑΕΛ
9η αγωνιστική
Β' όμιλος
Παρασκευή 12.04.2024
19:00 ΑΕΛ - Οθέλλος Αθηαίνου
Σάββατο 13.04.2024
17:00 Νέα Σαλαμίνα – Απόλλων
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Δόξα Κατωκοπιάς
19:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΖ
10η αγωνιστική
11η αγωνιστική
12η αγωνιστική