Ο Πρόεδρος κ. Άντρος Καραπατάκης, το Διοικητικό Συμβούλιο, οι προπονητές, οι αθλητές, οι αθλητριες και το προσωπικό της Αθλητικής Ένωσης Κιτίον (ΑΕΚ) Λάρνακας σας εύχονται Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση
Καλό Πάσχα!
![Καλό Πάσχα! Καλό Πάσχα!](/sites/default/files/2021-11/5769_EASTER%20WISHES-01.jpg)
Ο Πρόεδρος κ. Άντρος Καραπατάκης, το Διοικητικό Συμβούλιο, οι προπονητές, οι αθλητές, οι αθλητριες και το προσωπικό της Αθλητικής Ένωσης Κιτίον (ΑΕΚ) Λάρνακας σας εύχονται Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση