kipella
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΙΤΙΟΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ TOY ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Πρόγραμμα και Αποτελέσματα Αγώνων

Πρωτάθλημα CYTA Α' ΦΑΣΗ 18/19

Α ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(25.08.2018 - 26.08.2018)
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-1 (3-0 α.α) ΠΑΦΟΣ FC
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5-0 ΕΝΠ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2-3 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(01.09.2018 - 02.09.2018)
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-0 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 0-2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΠ 3-5 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΠΑΦΟΣ FC 1-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(15.09.2018 - 16.09.2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5-1 ΠΑΦΟΣ FC
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-1 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΕΝΠ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4-0 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(22.09.2018 - 23.09.2018)
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 0-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-5 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝΠ 2-0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC 0-2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(06.10.2018 - 07.10.2018)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3-0 ΠΑΦΟΣ FC
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1-2 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2-1 ΕΝΠ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-3 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5-1 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(20.10.2018 - 21.10.2018)
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5-0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΠ 1-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC 0-1 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(27.10.2018 - 28.10.2018)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-4 ΠΑΦΟΣ FC
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-2 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4-1 ΕΝΠ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 2-4 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(03.11.2018 - 04.11.2018)
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΠ 2-0 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΠΑΦΟΣ FC 0-0 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(10.11.2018 - 11.11.2018)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3-0 ΠΑΦΟΣ FC
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 0-3 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-0 ΕΝΠ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(24.11.2018 - 25.11.2018)
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-0 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-0 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4-1 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC 1-0 ΕΝΠ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(01.12.2018 - 02.12.2018)
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3-2 ΠΑΦΟΣ FC
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 2-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΠ 2-1 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Β ΓΥΡΟΣ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(08.12.2018 - 09.12.2018)
ΠΑΦΟΣ FC 1-0 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΝΠ 0-2 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4-0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 0-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(15.12.2018 - 16.12.2018)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-3 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3-4 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2-4 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-0 ΕΝΠ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-2 ΠΑΦΟΣ FC

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(22.12.2018 - 23.12.2018)
ΠΑΦΟΣ FC 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΕΝΠ 1-1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 2-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(05.01.2019 - 06.01.2019)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-0 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-0 ΕΝΠ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0 ΠΑΦΟΣ FC

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(12.01.2019 - 13.01.2019)
ΠΑΦΟΣ FC 1-3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΠ 0-1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 2-2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(19.01.2019 - 20.01.2019)
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0-5 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-1 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-0 ΕΝΠ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 3-3 ΠΑΦΟΣ FC

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(26.01.2019 - 27.01.2019)
ΠΑΦΟΣ FC 1-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-0 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΠ 1-2 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(02.02.2019 - 03.02.2019)
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 1-2 ΕΝΠ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-2 ΠΑΦΟΣ FC

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(09.02.2019 - 10.02.2019)
ΠΑΦΟΣ FC 2-1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-0 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΕΝΠ 0-2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(16.02.2019 - 17.02.2019)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-2 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 1-3 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1-1 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΠ 1-1 ΠΑΦΟΣ FC

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(23.02.2019 - 24.02.2019)
ΠΑΦΟΣ FC 1-0 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2-3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-1 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-2 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-0 ΕΝΠ

Δεύτερη Φάση

1η αγωνιστική

Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ 1-0 ΑΕΛ
Απόλλων 3-1 Ομόνοια
Νέα Σαλαμίνα 1-1 ΑΠΟΕΛ

Β' ΟΜΙΛΟΣ
Πάφος 0-3 Αλκή
Ερμής 2-1 Ανόρθωση
ΕΝΠ 1-0 Δόξα

2η αγωνιστική

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΛ 0-3 Απόλλων
Ομόνοια 0-0 Νέα Σαλαμίνα
ΑΠΟΕΛ 0-0 ΑΕΚ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ 
Δόξα 0-0 Πάφος F.C.
Ανόρθωση 1-1 Ε.Ν. Παραλιμνίου
Αλκή 2-1 Ερμής

3η αγωνιστική

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 
Νέα Σαλαμίνα 1-0 ΑΕΚ
Ομόνοια 3-1 ΑΕΛ
Απόλλων 1-3 ΑΠΟΕΛ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής 1-2 Ε.Ν. Παραλιμνίου
Πάφος F.C. 0-1 Ανόρθωση
Αλκή 1-4 Δόξα

4η αγωνιστική

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΚ – Απόλλων
Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ε.Ν. Παραλιμνίου – Πάφος F.C.
Ερμής – Δόξα
Ανόρθωση – Αλκή

5η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 6 Απριλίου 2019
18:00 Ομόνοια – ΑΕΚ
19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ
Κυριακή 7 Απριλίου 2019
18:00 Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 6 Απριλίου 2019
17:00 Πάφος – Ερμής Αραδίππου
Κυριακή 7 Απριλίου 2019
17:00 Αλκή – ΕΝ Παραλιμνίου
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση

6η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 13 Απριλίου 2019
19:00 ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα
Κυριακή 14 Απριλίου 2019
17:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ
18:00 Ομόνοια – Απόλλων

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 13 Απριλίου 2019
17:00 Δόξα – ΕΝ Παραλιμνίου
18:00 Αλκή – Πάφος
Δευτέρα 15 Απριλίου 2019
19:00 Ανόρθωση – Ερμής Αραδίππου

7η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 21 Απριλίου 2019
17:00 Απόλλων – ΑΕΛ
19:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ
Δευτέρα 22 Απριλίου 2019
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 20 Απριλίου 2019
17:00 Ερμής Αραδίππου – Αλκή
19:00 Πάφος – Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή 21 Απριλίου 2019
17:00 ΕΝ Παραλιμνίου – Ανόρθωση

AJK Group PetrolinaPlus OneMegabetTreppidesRadisson BluZemco GroupMcDonaldsMetroCapnos Airport ShuttleTop Kinisis Ideaseven PUMA
    • Zenon
    • Mazoo
    • Primetel
    • Texno Oikia
    • Sunny Seekers
    • KPMG
    • SPE Makrasykas
    • Marselli
    • Pissis
    • Ydrogios
    • Office Star
    • Titan
    • livadhiotis developers
    • Studio BagnoBautech
    • Theasis
    • UCLAN
    • Nicolaides Group
    • DioCare
    • Zenon
    • TechnoGym
    • Puma
    • Gatorate
    • OLA FM