ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΙΤΙΟΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ TOY ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Πρόγραμμα Αγώνων

Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 2016 - Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 16/17- Α' ΦΑΣΗ

Γηπεδούχος     Σκορ         Σκορ         Φιλοξενούμενη

1η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 22 Σεπτεμβρίου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     5           3         Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     8           11         ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     4           1         ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     3           5         ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

2η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 29 Σεπτεμβρίου 2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT

3η Αγωνιστική
 Δευτέρα, 3 Οκτωβρίου 2016
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

4η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 6 Οκτωβρίου 2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
 Παρασκευή, 7 Οκτωβρίου 2016
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

5η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 13 Οκτωβρίου 2016
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ

6η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 20 Οκτωβρίου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
 Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου 2016
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

7η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2016
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

8η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 17 Νοεμβρίου 2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 Παρασκευή, 18 Νοεμβρίου 2016
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 24 Νοεμβρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 15 Δεκεμβρίου 2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 Παρασκευή, 16 Δεκεμβρίου 2016
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

11η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 22 Δεκεμβρίου 2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ

12η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 5 Ιανουαρίου 2017
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
 Παρασκευή, 6 Ιανουαρίου 2017
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

13η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 12 Ιανουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

14η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 Παρασκευή, 10 Φεβρουαρίου 2017
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 16 Φεβρουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16η Αγωνιστική
 Δευτέρα, 20 Φεβρουαρίου 2017
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

17η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 23 Φεβρουαρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

18η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 2 Μαρτίου 2017
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
 Παρασκευή, 3 Μαρτίου 2017
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

19η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 9 Μαρτίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT     20:30     ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

20η Αγωνιστική
 Δευτέρα, 13 Μαρτίου 2017
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:30     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

21η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 16 Μαρτίου 2017
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας     19:00     Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ     20:00     ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ     20:15     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ     20:30     ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ     20:30     ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ

22η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 23 Μαρτίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ     19:45     ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ     20:00     ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ     20:30     ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ     21:15     ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 Παρασκευή, 24 Μαρτίου 2017
Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ     20:00     ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ