ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΙΤΙΟΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ TOY ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Πρόγραμμα Αγώνων

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Πετόσφαιρας, Α' Κατηγορίας Γυναικών 2016-2017

1η Αγωνιστική -  A΄ Γύρος

 Ημ/νία

  Ώρα

  Γήπεδο

  Ομάδες         

      Αποτέλεσμα

Τρ. 18/10/16

20:00

    ΑΝΟ

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ - ΑΕΛ

 

 

 

   Δερύνειας

Αναγέννηση Δ. - ΘΟΪ Αυγόρου

 

 

 

   Απόλλωνα

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

 

 

 

   Κίτιον

ΑΕΚ - ΕΝ.Ν.ΑΘ.

 

2η Αγωνιστική

 Ημ/νία

  Ώρα

     Γήπεδο

  Ομάδες              

       Αποτέλεσμα

Τρ. 25/10/16

 20:00

   Δερύνειας

Αναγέννηση Δ. - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

 

 

 

   Αυγόρου

ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ– ΕΝ.Ν.ΑΘ.

 

 

 

   Ολυμπιάδας

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΚ

 

 

 

   Αελ

ΑΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ

 

3η Αγωνιστική

 Ημ/νία

  Ώρα

     Γήπεδο

  Ομάδες

       Αποτέλεσμα

Τρ. 1/11/16

20:00

    ΑΝΟ

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ

 

 

 

   Απόλλωνα

ΑΠΟΛΛΩΝ - Αναγέννηση Δ.

 

 

 

   Κίτιον

ΑΕΚ - ΑΕΛ

 

 

 

   Αγ.Αθανσίου

ΕΝ.Ν.ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

 

4η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

     Γήπεδο

  Ομάδες

       Αποτέλεσμα

Τρ. 8/11/16

20:00

   ΑΝΟ

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ

 

 

 

  Αυγόρου

ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

 

 

 

  Αελ

ΑΕΛ - ΕΝ.Ν.ΑΘ.

 

 

 

  Δερύνειας

Αναγέννηση Δ. - ΑΕΚ

 

5η Αγωνιστική

 Ημ/νία

  Ώρα

     Γήπεδο

  Ομάδες

      Αποτέλεσμα

Τρ. 15/11/16

20:00

   Κίτιον

ΑΕΚ - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

 

 

 

  Απόλλωνα

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ

 

 

 

  Αγ.Αθανασίου

ΕΝ.Ν.ΑΘ. - Αναγέννηση Δ.

 

 

 

  Ολυμπιάδας

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΛ

 

6η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

     Γήπεδο

  Ομάδες

       Αποτέλεσμα

 Τρ. 22/11/16

20:00

   ΑΝΟ

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΕΝ.Ν.ΑΘ.

 

 

 

   Αυγόρου

ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ - ΑΕΛ

 

 

 

   Δερύνειας

Αναγέννηση Δ. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

 

 

 

   Απόλλωνα

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ

 

7η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

     Γήπεδο

  Ομάδες

       Αποτέλεσμα

 Τρ. 29/11/16

20:00

    Ολυμπιάδας

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

 

 

 

    Κίτιον

ΑΕΚ - ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ

 

 

 

    Αγ.Αθανασίου

ΕΝ.Ν.ΑΘ. - ΑΠΟΛΛΩΝ

 

 

 

    Αελ

ΑΕΛ - Αναγέννηση Δ.

 

 

8η Αγωνιστική -  Β΄ Γύρος

 Ημ/νία

  Ώρα

  Γήπεδο

  Ομάδες

  Αποτέλεσμα

 Τρ.6/12/16

  20:00

  Αελ

ΑΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

 

 

 

 Αυγόρου

ΘΟΪ Αυγόρου - Αναγέννηση Δ.

 

 

 

 Ολυμπιάδας

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ

 

 

 

 Αγ.Αθανασίου

ΕΝ.Ν.ΑΘ. - ΑΕΚ

 

9η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

  Γήπεδο

  Ομάδες

  Αποτέλεσμα

Τρ. 13/12/16

  20:00

 ΑΝΟ

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ - ΔΕΡΥΝΕΙΑ

 

 

 

Αγ.Αθανασίου

ΕΝ.Ν.ΑΘ. - ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ

 

 

 

Κίτιον

ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

 

 

 

Απόλλωνα

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΛ

 

10η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

  Γήπεδο

  Ομάδες

    Αποτέλεσμα

Τρ. 20/12/16

  20:00

 Αυγόρου

ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ- ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

 

 

 

Δερύνειας

Αναγέννηση Δ. - ΑΠΟΛΛΩΝ -

 

 

 

Αελ

ΑΕΛ - ΑΕΚ

 

 

 17:00

Ολυμπιάδας

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΝ.Ν.ΑΘ.

 

11η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

  Γήπεδο

  Ομάδες

    Αποτέλεσμα

Τρ. 10/01/17

  20:00

Απόλλωνα

ΑΠΟΛΛΩΝ- ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

 

 

 

Ολυμπιάδας

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ

 

 

 

Αγ.Αθανασίου

ΕΝ.Ν.ΑΘ. - ΑΕΛ

 

 

 

Κίτιον

ΑΕΚ - Αναγέννηση Δ.

 

12η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

  Γήπεδο

  Ομάδες

    Αποτέλεσμα

 Τρ. 17/01/17

  20:00

 ΑΝΟ

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ - ΑΕΚ

 

 

 

Αυγόρου

ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ

 

 

 

Δερύνειας

Αναγέννηση Δ. - ΕΝ.Ν.ΑΘ.

 

 

 

Αελ

ΑΕΛ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

 

13η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

  Γήπεδο

  Ομάδες

    Αποτέλεσμα

Τρ. 24/01/17

  20:00

Αγ.Αθανασίου

ΕΝ.Ν.ΑΘ.- ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

 

 

 

Αελ

ΑΕΛ - ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ

 

 

 

Ολυμπιάδας

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Αναγέννηση Δ.

 

 

 

Κίτιον

ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ

 

14η Αγωνιστική 

 Ημ/νία

  Ώρα

  Γήπεδο

  Ομάδες

     Αποτέλεσμα

Τρ. 31/01/17

  20:00

 ΑΝΟ

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

 

 

 

Αυγόρου

ΘΟΪ ΑΥΓΌΡΟΥ - ΑΕΚ

 

 

 

Απόλλωνα

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΝ.Ν.ΑΘ.

 

 

 

Δερύνειας

Αναγέννηση Δ. - ΑΕΛ